Usługi

W firmie Viessmann zapewniamy bezproblemowe rozwiązania chłodnicze przez cały cykl życia produktu, aby zapewnić najlepszą możliwą wydajność systemu. Oprócz naszych wydajnych i konfigurowalnych produktów sprzętowych Viessman oferuje pełen zakres usług, w tym planowanie, instalację, serwis, monitorowanie i konserwację.


Od pierwszego dnia pracy zespół Viessmann będzie na miejscu i po twojej stronie, aby zainstalować i uruchomić systemy chłodnicze oraz zapewnić bezawaryjne funkcjonowanie. W trakcie cyklu życia nasze zespoły serwisowe i konserwacyjne zapewniają zarówno opłacalne, jak i niezawodne działanie w średnim cyklu życia sprzętu wynoszącym 10–15 lat. Usługi firmy Viessmann na żądanie pomagają zapewnić zrównoważony rozwój, a także radykalnie zmniejszyć niepotrzebne zużycie energii i odpadów.


Za kulisami nasz zespół serwisowy ściśle współpracuje z naszymi projektantami, inżynierami i zespołami badawczo-rozwojowymi, aby stale ulepszać komercyjne rozwiązania chłodnicze, a także podnosić jakość obsługi klienta. Od doradztwa i wsparcia technicznego na etapie planowania projektu przez klienta po cyfrowe usługi monitorowania i konserwację predykcyjną - usługi chłodnicze firmy Viessmann zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić płynność działania. Co więcej, nasz oddany zespół serwisowy Viessmann współpracuje z wybranymi regionalnymi dostawcami usług, aby zapewnić ci stałą obecność lokalną.