Pub i browar Altes Mädchen, Niemcy

Optymalna technologia systemu i zapewnienie najwyższego stopnia higieny

Pomimo faktu, że komory chłodnicze i mroźnicze w działalności gastronomicznej zazwyczaj są ukrywane na zapleczu, browar Altes Mädchen w Hamburgu ma zupełnie inne podejście: system chłodniczy w formie czarnej, lakierowanej komory chłodniczej TectoCell został odpowiednio wyeksponowany. Pomysł na przejrzystą komorę wymagał estetycznej instalacji prawie 20 linii doprowadzających piwo i okazał się niemałym sukcesem. Oprócz podświetlanej komory chłodniczej na napoje, projekt zakładał także instalację komory chłodniczej o wymiarach 10,2 x 1,45 m w kuchni restauracji.

 „Nie skorzystałbym z innego rozwiązania. Komory chłodnicze firmy Viessmann jako jedyne na rynku posiadają przeciwdrobnoustrojową powłokę proszkową, a ich panele ścienne zachodzą na siebie, dzięki czemu nie powstają szczeliny. Jest to higieniczne rozwiązanie, które możemy zaoferować naszym klientom”.

André Schapke, A. Schapke Kühl- und Klimaanlagen GmbH

Nasze referencje

Poniżej wymieniono historie sukcesu naszych klientów z branży Food Services. Kliknij link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie referencje