Utrzymywanie lokalnie warzonych napojów w odpowiedniej temperaturze

W browarze „Humbser und Freunde” w Fürth w Bawarii komory chłodnicze Viessmann utrzymują odpowiednią temperaturę

Ich filozofia jest jasna i prosta: w restauracji browarniczej w południowej dzielnicy bawarskiej miejscowości Fürth Fabian Faßmann i Ralph Weiß chcą przywrócić do życia lokalną tradycję piwowarską regionu frankońskiego do dawnej świetności. Stary browar Humbser, który został odnowiony w nowoczesną restaurację, jest jednym z niewielu na świecie browarów w stylu secesyjnym.

Również menu restauracji odzwierciedla przywiązanie dwóch mężczyzn do regionu Frankonii. Tradycyjne regionalne specjały i dziesięć różnych rodzajów butelkowanego piwa oraz szeroki wybór napojów alkoholowych i bezalkoholowych są częścią menu.


Komora chłodnicza do napojów dostarcza świeże piwo bezpośrednio do restauracji

Dwie komory chłodnicze firmy Viessmann zapewniają optymalne chłodzenie żywności i napojów. Personel kuchenny korzysta głównie z wbudowanej zamrażarki do przechowywania lodów i frytek.

Piwo w „Humbser und Freunde” jest przechowywane w piwnicy w chłodni TectoCell Standard Plus 80 firmy Viessmann. Chłodnia służy do przechowywania wszystkich beczek i skrzynek z napojami w restauracji. Różne piwa z beczki są połączone bezpośrednio z kranami w restauracji. Wszystko doskonale schłodzone do 5,3 stopni Celsjusza, idealnej temperatury do piwa.

Chłodzenie żywności i piwa w praktyce działa wyjątkowo dobrze. Właśnie tak sobie wyobrażaliśmy.

Fabian Faßmann z firmy Humbser und Freunde

Niezawodne planowanie i realizacja projektu

Dla projektantów kuchni „Aichinger Profiküchen” z Wendelstein (Frankonia) było jasne, że nowa restauracja browarnicza Humbser und Freunde musiała zostać wyposażona w chłodnie i zamrażarki firmy Viessmann. „Używamy wyłącznie chłodni Viessmann we wszystkich naszych projektach, ponieważ na pewno nie napotkamy żadnych problemów”, wyjaśnia Wolfgang Kästner, kierownik obszaru i projektu w Aichinger. „Wszystko znów idealnie pasuje, co pokazuje, że w firmie Viessmann znaleźliśmy odpowiedniego partnera .”

Nasze referencje

Poniżej wymieniono historie sukcesu naszych klientów z branży Food Services. Kliknij link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie referencje