Hotel Almhof Schneider, Austria

Ekskluzywny hotel zaufał ekspertyzie firmy Viessmann

Almhof Schneider to jeden z najbardziej ekskluzywnych adresów w Lech – i jeden z nielicznych rodzinnych hoteli segmentu luksusowego. Tylko wybrani dostawcy mogą dostarczać swoje produkty do wykorzystania w tej wyrafinowanej, alpejskiej kuchni. Oznacza to także, że najwyższe standardy muszą być spełniane także w zakresie chłodzenia żywności. Dzięki szeregowi prac modernizacyjnych, komory chłodnicze TectoCell Standard Plus ze stali nierdzewnej zostały zainstalowane w atrakcyjnej wizualnie linii chłodniczej.

Produkty firmy Viessmann dzięki solidnej konstrukcji są bardzo trwałe i w łatwy sposób można je dostosować do najnowocześniejszych rozwiązań i najwyższych standardów za pomocą komponentów takich jak np. drzwi przesuwne. Jak wszystkie jednostki chłodzące w budynku, połączyliśmy komory chłodnicze z systemem odnawiania ciepła, które zadaje wygenerowane ciepło z powrotem do systemu. To nasz sposób na jak największe zachowanie zasobów naturalnych w naszych działaniach.

Gerold Schneider, owner of Almhof Schneider.

Nasze referencje

Poniżej wymieniono historie sukcesu naszych klientów z branży Food Services. Kliknij link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie referencje