Helden Catering, Niemcy

Viessmann dostarczył firmie Helden CATERING najlepsze możliwe rozwiązanie chłodnicze

Helden CATERING działa w branży restauracyjnej od ponad 35 lat. Ich usługi obejmują zarówno restauracje dla firm i stołówki szkolne, jak i usługi cateringowe dla osób prywatnych. Kiedy firma zaczęła gwałtownie się rozwijać, trzeba było zwiększyć swoje zdolności produkcyjne poprzez całkowitą renowację zaplecza kuchennego, a firma Viessmann była w stanie zaoferować kompleksowe rozwiązania.

René Karsten jest dyrektorem zarządzającym w Helden CATERING w Lübeck. Dobrze pamięta, jak rozpoczęła się współpraca z Viessmann.

- Kiedy musieliśmy wyremontować nasze zaplecze kuchenne, zdecydowaliśmy się na współpracę z firmą Viessmann, ponieważ zaproponowali nam konkretne rozwiązania, wyjaśnia Karsten.

- Proces rozpoczął się od planowania renowacji wspólnie z Neumannem Großküchensysteme GmbH i od samego początku odbieraliśmy na tych samych falach, mówi.

Wysoka jakość i wysokie standardy higieny

Firma Helden CATERING potrzebowała rozwiązania, które gwarantowałoby wykonywanie wszystkich prac przy zachowaniu wysokich standardów higieny i wysokiej jakości. Jens Neumann z Neumann Großküchensysteme GmbH zaplanował projekt wspólnie z Helden CATERING.

- Viessmann jest w stanie zaoferować swoim klientom wspaniały modułowy system montażu, który można dostosować do wszystkich potrzeb klientów, wyjaśnia Neumann.

Idealna opcja chłodzenia dla każdego

Zarówno Helden CATERING, jak i Neumann Großküchensysteme GmbH są zadowoleni z produktów firmy Viessmann jak ze współpracy.

 Nasza kuchnia została zaplanowana tak, aby była bardzo funkcjonalna i pasowała do naszych aktualnych potrzeb, ale można ją również łatwo modyfikować w celu dostosowania i wspierania naszego rozwoju w przyszłości. Wybraliśmy odpowiedni produkt. Jest to dla nas idealne rozwiązanie chłodnicze.

René Karsten, Dyrektor Helden Catering

Jesteśmy również bardzo zadowoleni z produktów Viessmann i polecamy je wszystkim naszym kontrahentom. Ich modułowy system montażu jest po prostu fantastyczny. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Viessmann.

Jens Neumann, Neumann Großküchensysteme GmbH

Nasze referencje

Poniżej wymieniono historie sukcesu naszych klientów z branży Food Services. Kliknij link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie referencje