Dom opieki Kirschallee, Austria

Dom pielęgniarski Kirschallee opiera się na jakości Viessmann dla swojego systemu chłodnictwa

Dom opieki Kirschallee znajduje się w austriackim mieście Deutschlandsberg. Wyposażony w 135 łóżek, dyrektor zarządzający Jürgen Brunner i jego zespół 120 pracowników zajmują się starszymi ludźmi wokół zegarze.

Rodzinny biznes, który oferuje wspierane życie, opiera się na wysokiej jakości i regionalnej, świeżo gotowanej żywności dla mieszkańców. Przechowywanie składników i chłodzenia świeżych półproduktów wymaga wysokich standardów higienicznych do chłodzenia. Wraz z firmą chłodniczą Polarbär GmbH, Viessmann zaprezentował koncepcję zimnego pokoju, który spełnia wszystkie wymagania.

Viessmann imponuje energooszczędnymi i przyjaznymi dla użytkownika rozwiązaniami chłodniczą

Po zakończeniu złożonej instalacji za pomocą dźwigu, Jürgen Brunner, dyrektor zarządzający Kirschallee GmbH, był zachwycony nowymi pokojami zimnymi i zamrażalni. TectoCell Standard Plus 80 i TectoCell Standard plus 100 zimnych pomieszczeń zostały zainstalowane do przechowywania lodówki i towarów zamrożonych. Pokoje zimne i zamrażarki charakteryzują się wysoką wydajnością energetyczną i niskimi kosztami operacyjnymi.

Dla nas był to logiczny i najlepszy wybór, aby kupić nasze zimne pokoje z Viessmann, ponieważ mają wiele zalet. Największy jest wykonanie elementów ściennych. W porównaniu z konkurencyjnymi produktami, są one dużo łatwiejsze do czyszczenia i pracować o wiele lepiej pod względem izolacji i stabilności.

Jürgen Brunner, dyrektor zarządzający Kirschallee GmbH

PWH-Kirschallee-6.jpg

Świetne wyniki poprzez bezproblemową współpracę wszystkich stron

Pomimo wstępnego wyzwania konieczności podnoszenia zimnych pomieszczeń przez budynek za pomocą żurawia, projekt został zakończony na podstawie harmonogramu. Bernhard Zarfl, dyrektor zarządzający Polarbär GmbH, jest bardziej niż zadowolony ze współpracy z rozwiązaniami chłodnictwami Viessmann: "Współpraca między nami, klient i Viessmann była bez szwu. Przez wiele lat mieliśmy tylko pozytywne doświadczenia z Viessmann. Zwłaszcza Jakość i koszty operacyjne dla klientów są niesamowite. Możemy z całego serca polecamy produkt Viessmann każdemu prywatnym klientowi komercyjnym.

Nasze referencje

Poniżej wymieniono historie sukcesu naszych klientów z branży Food Services. Kliknij link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie referencje