Supermarket Hit Ullrich, Niemcy

Gotowe rozwiązanie z zakresu CO2 z wykorzystaniem pełnego portfolio produktów chłodniczych firmy Viessmann

Elastyczność, profesjonalizm, fachowość i duża liczba produktów na zamówienie sprawiły, że supermarket Hit Ullrich w Berlinie Charlottenburg dzięki fachowej wiedzy specjalistów mógł zaświecić nowym blaskiem. Nowe rozwiązania chłodnicze firmy Viessmann widoczne są w wielopółkowych regałach TectoDeck, zamrażarkach TectoFreeze i 15-metrowej witrynie obsługowej wraz z regałami z agregatem do eksponowania żywności. Dzięki nowoczesnym witrynom podłączonym do transkrytycznego systemu zdalnego chłodzenia CO2, supermarket Hit Ulrich stał się energooszczędny i zwiększył operacyjną wydajność.

Wybór firmy Viessmann do pracy nad realizacją projektu był właściwą decyzją. „Zarządzanie projektem przebiegło w zupełnie przewidziany przez nas sposób” – powiedział Georg Monheim, odpowiedzialny za planowanie robót budowlanych w grupie Dohle Retail, której członkiem są także sklepy Hit Ulrich.

Georg Monheim, Head of Construction Planning at the Dohle Retail Group

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje