Sklep z napojami Orterer, Niemcy

Idealnie dopasowane chłodzenie piwa, musującego wina i innych 

Sklep z napojami Orterer należy do największej sieci sklepów na południu Niemiec. Antracytowa komora chłodnicza z przestronnymi, szklanymi drzwiami i zintegrowanym oświetleniem LED dostarcza wystarczającej ilości miejsca zarówno na pojedyncze butelki jak też całe opakowania, dzięki przemyślanemu podziałowi miejsca.

Adaptacja do szczególnych wymogów i potrzeb klientów, które nierzadko wymagają elastyczności i indywidualnego podejścia – to czynniki, które firma Viessmann zapewnia wraz ze swoimi produktami.

Komora chłodnicza TectoCell to prawdziwa korzyść dla rynku, na którym niedawno się znaleźliśmy. Z punktu widzenia sprzedaży, niesamowicie przyciąga wzrok a także tworzy spersonalizowaną atmosferę. Co więcej, dzięki swojemu nowoczesnemu wyglądowi wyśmienicie pasuje do naszego nowego wystroju i konceptu sklepu.

Frank Henkel, authorized representative Orterer beverage market

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje