Sklep K-Supermarket Manhattan, Finlandia

Regały chłodnicze firmy Viessmann stanowią doskonałe wykończenie nowego konceptu sklepu K-Supermarket Manhattan mieszczącego się w Finlandii.

Sklep K-Supermarket Manhattan jest znany z dużego wyboru produktów. Jego specjalnością jest dział Smaki Świata, Co więcej, Manhattan sprzedaje sporo lokalnej żywności, a także produktów organicznych i wegańskich. Manhattan to pierwszy sklep spożywczy w sieci Kesko, który otrzymał wyróżnienie Chaîne des Rôtisseurs za wysoką jakość artykułów spożywczych i obsługi. Rozwiązania chłodnicze firmy Viessmann mają pozytywny wpływ na atrakcyjność sklepu i zwiększenie sprzedaży. Sprzęt firmy Viessmann tworzy całość, która pasuje do sklepu Manhattan. Nowe regały poprawiają widoczność produktów i zmniejszają pobór energii.

Nasza sprzedaż zwiększyła się, a nowy sprzęt na pewno przyczynił się do tego w znacznym stopniu. Na przykład, zupełnie przezroczysty produkt e-Visio wpłynął na zwiększenie sprzedaży bezalkoholowych napojów. Kiedy klienci podchodzą do regału, działa na nich efekt „wow”.

Właściciel sklepu Veli-Pekka Hussi.

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje