Rewe Dornseifer – firma rodzinna z miłością do regionu i zrównoważonego rozwoju ufa rozwiązaniom chłodniczym firmy Viessmann

Podobnie jak Viessmann, Dornseifer to firma rodzinna z ponad 50-letnią historią i wieloletnimi tradycjami. Z dwóch małych „sklepików osiedlowych” firma rozrosła się do 17 sklepów ze świeżą żywnością i zatrudnia obecnie ponad 1000 pracowników. Rodzinna firma Dornseifer prowadzi również własną produkcję wyrobów mięsnych i wędliniarskich.

Orientacja na rynku, jak również regionalność i świeżość towarów są szczególnie ważne dla rodziny Dornseifer. Szczególnym czynnikiem jest również wybór urządzeń chłodniczych do ekspozycji żywności w sklepie. Klienci powinni być w stanie szybko i łatwo znaleźć drogę, ponieważ klient jest zawsze w centrum uwagi.

Nowoczesny design, łatwość obsługi i ogromna energooszczędność

Właśnie dzięki temu firma Viessmann spełniała wymagania rodziny Dornseifer podczas przebudowy sklepu pod koniec 2021 r.: dzięki doskonale dopasowanym urządzeniom chłodniczym i mroźniczym zapewniającym doskonałą widoczność i gwarantującą świeżość towarów.

Już pierwsze wrażenie przekonało mnie projekt produktu”. Jako właściciel sklepu spożywczego wolimy zajmować się innymi rzeczami, np. technologią. Dlatego przywiązujemy najwyższą wagę do obsługi klienta, a także do obsługi technicznej firmy Viessmann, która wspiera nas na miejscu.

Jörg Dornseifer, właściciel sklepów ze świeżą żywnością Dornseifer

Rewe Dornseifer reference - Mr Dornseifer
Rewe Dornseifer reference - Flower cold room
Rewe Dornseifer reference - Tecto MD3

Oprócz dużej liczby regałów chłodniczych, z których klienci korzystają podczas codziennych zakupów w Rewe Dornseifer, na zapleczu sklepu znajduje się również komora chłodnicza TectoCell. Tutaj zapewnione jest optymalne przechowywanie produktów z zachowaniem świeżości i temperatury oferowanych na kwiatów i roślin.

Następujące chłodziarki i zamrażarki codziennie dostarczają klientom świeżą i dobrze schłodzoną żywność w Rewe Dornseifer w Siegen:

  • Wysoki regał chłodniczy Tecto MD5 ze szklanymi drzwiami zapewniającymi lepszą efektywność energetyczną
  • Tecto MD5 regał otwarty produkty codzinnego użytku
  • Tecto MD3 - regał chłodniczy dwustronny
  • Tecto SV5 - niski regał do chłodzenia specjałów serowych lub warzyw na sali sprzedaży
  • Tecto VF1 Luxo - szafa mroźnicza m.in. do mrożonych bułek i ciast
  • Tecto IS1 - wyspa mroźnicza z ergonomicznym dostępem ze wszystkich stron do produktów mrożonych, takich jak pizza, mrożone warzywa itp.
  • Komora chłodnicza TectoCell Standard Plus do chłodzenia kwiatów na zapleczu sklepu
  • Lada chłodnicza Tecto SL2 na ryby, mięso, wędliny i sery
  • Niskie regały chłodnicze na produkty ultra-świeże jak owoce i warzywa

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje