K-Supermarket Centrum, Finlandia

Wysokie wymagania nowoczesnego sklepu spożywczego spełniły systemy chłodnicze firmy Viessmann

Latem 2021 roku w centrum miasta otwarto najnowszy K-Supermarket w Turku. Jest to wyjątkowy koncept, ponieważ w sklepie spożywczym działa pełnowymiarowy barek lunchowy i restauracja à la carte. Wybierając rozwiązanie chłodnicze dostosowane do tych wymagających warunków, właściciel chciał skupić się na walorach ekologicznych i oszczędności energii.

Właściciel chwali współpracę z firmą Viessmann Refrigeration Solutions, a szczególnie wysoką jakość produktów – rozwiązania chłodnicze i urządzenia udowodniły, że są w stanie sprostać nawet najtrudniejszym wymaganiom.

K-Supermarket Centrum znajduje się w samym sercu Turku i został otwarty w czerwcu 2021 roku. W ramach tego zupełnie nowego sklepu spożywczego znajduje się również klimatyczna restauracja Bistro Centrum.

"W Bistro Centrum mamy prawdziwych kucharzy i pełnowymiarową kuchnię restauracyjną, aby sprostać potrzebom obecnej kultury konsumpcyjnej. Możesz łatwo odebrać jedzenie na wynos lub zjeść posiłek podczas zakupów. Naszym celem jest pozostawienie ludziom więcej wolnego czasu na ich intensywne codzienne życie", wyjaśnia właściciel Veli-Pekka Hussi.


Znany partner wygrał przetarg

Podczas gdy sklep spożywczy był na etapie planowania, oczywistym elementem procesu było również ogłoszenie przetargu na rozwiązanie chłodnicze. Viessmann finalnie wygrał przetarg i Hussi nie mógł być bardziej zadowolony.

Bardzo się ucieszyłem, że Viessmann wygrał przetarg, ponieważ pracowałem z nimi już wcześniej – właściwie przez całą moją karierę jako k-detailer. Moje doświadczenia w pracy z nimi były dobre, mówi Hussi.

Firma Viessmann dostarczyła do Centrum pełną gamę urządzeń chłodniczych. Należą do nich pewna liczba lodówek z własnym agregatem, jak również urządzenia podłączane do agregatu zewnętrznego, obsługiwane za pomocą stojaków CO2 TectoRack. Celem było posiadanie szklanych drzwi we wszystkich urządzeniach, aby odpowiadały one obecnym standardom oszczędzania energii.

Bycie ekologicznym jest dla nas ważną wartością. Dążymy do zminimalizowania zużycia energii poprzez szklane drzwi w regałach chłodniczych i zintegrowane pokrywy w wyspach mroźniczych. Wbudowane oświetlenie LED lepiej wpływa na atrakcyjną ekspozycję produktów , opisuje Hussi.

Dział napojów otrzymuje specjalne podziękowania od Hussi. Przezroczysta szklana konstrukcja ładnie prezentuje produkty, a odpowiedniej szerokości i wysokości stojaki są idealne do prezentowania różnych piw rzemieślniczych i cydrów.


Dobry pakiet ze sprawnie działającą obsługą posprzedażną

Z moim wieloletnim doświadczeniem mogę powiedzieć, że wszystko, co firma Viessmann kiedykolwiek dostarczyła, zawsze było wysokiej jakości. Jeśli wystąpiły jakiekolwiek problemy, zostały one odpowiednio rozwiązane. Myślę, że każdy sprzęt działa niezawodnie nawet po latach użytkowania – chwali Hussi.

Mogę polecić firmę Viessmann innym. Dostarczają rozwiązania pod klucz, które mają rozsądną cenę, dostarczają produkty wysokiej jakości, a obsługa posprzedażna jest również dobrze zorganizowana. Myślę, że każdy właściciel powinien być wymagający, jeśli chodzi o rozwiązania chłodnicze, które posiada, a moim zdaniem Viessmann jest świetnym partnerem, który może spełnić te wysokie wymagania – podsumowuje Hussi.


Mogę polecić firmę Viessmann innym. Dostarczają rozwiązania pod klucz, które mają rozsądną cenę, dostarczają produkty wysokiej jakości, a obsługa posprzedażna jest również dobrze zorganizowana.

Veli-Pekka Hussi, właściciel K-Supermarket Centrum

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje