Sklep Edeka Görse, Niemcy

Nowy, zrealizowany z sukcesem projekt sklepu Edeka Görse & Meichsner w Berlinie

Nowy sklep Edeka GORSE & Meichsner na Eichborndamm w Berlinie-Reinickendorf wyznacza nowe standardy w wielu aspektach i łączy dwa światy: kawior z jesiotra syberyjskiego, trufle z Francji i Włoch, jak również sushi, które można znaleźć w dziale delikatesowym. Poza tym w nowym obiekcie Edeka o powierzchni 2 000 m² dominuje żywność regionalna.

Tradycja i innowacyjność w szczególny sposób są połoczone w Eichborndamm. Jako pierwszy sklep Edeka w Niemczech, w swoim nowym obiekcie w Reinickendorf wykorzystał w dziale produktów mlecznych innowacyjne regały chłodnicze Viessmann, które są wyposażone w drzwi Smart Access i można je otworzyć bez dotykania, dlatego są absolutnym hitem wśród klientów.

„Cieszę się, że wybraliśmy drzwi Smart Access, inwestycja była z pewnością tego warta ", wyjaśnia Peter Görse. Ponieważ drzwi Smart Access nie wymagają żadnych ramek, ekspozycja towarów jest znacznie lepsza niż w szafach chłodniczych z konwencjonalnymi drzwiami. "Ten rodzaj wartości dodanej był dla nas ważny, dlatego też zaakceptowaliśmy wyższe koszty inwestycji" - mówi Görse. Wzrok przyciągają nie tylko praktycznie niewidoczne drzwi, ale także regały chłodnicze TectoMD4 Leho firmy Viessmann.

Peter i Soren GORSE oraz Ingo Meichsner są użytkownikami urządzeń chłodniczych i mroźniczych Viessmann w swoich sklepach Edeka w Eichborndamm a zajmują one ponad 56 metrów powierzchni sklepu. Oprócz regału TectoDeck LEHO 2, dwa klasyczne regały TectoDeck MD1 Spirit Plus zostały zastosowane do produktów szybkorotujących i chłodzonych napojów. Szafa chłodnicza i mroźnicza TectoFreeze VF1 Luxo firmy Viessmann w Reinickendorf spełnia podwójną rolę.

Dzięki dobrym doświadczeniom, a przede wszystkim dzięki doskonałej reakcji klientów, Edeka Görse & Meichsner zamierza w przyszłości korzystać z innowacyjnych koncepcji Viessmann.

Stworzyliśmy punkt odniesienia dla naszych nowych sklepów jak i dla przyszłych projektów.

Peter Görse

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje