Dyskont Kiwi, Norwegia

Kiwi Barkåker – firma otwarta na środowisko i stosowanie rozwiązań proponowanych przez Viessmann.  

Oferta sklepu KIWI Barkåker obejmuje szeroką gamę artykułów od podstawowych produktów do artykułów na specjalne okazje. Jako sklep dyskontowy, potrzeby związane z wydajnością i porządkiem są bardzo duże. Tygodniowo w sklepie pojawia się około 4000 klientów. Sklep KIWI Barkåker jest zorientowany głównie na produkty organiczne i redukcję odpadów żywnościowych jako jedyny sklep spożywczy w okolicy. Jego główny klienci to lokalni mieszkańcy. Dzięki temu oferowany asortyment jest o wiele bogatszy w porównaniu do standardowego sklepu KIWI.

Ważne dla nas były specjalnie dopasowane witryny chłodnicze. Jestem bardzo zadowolony z zaoferowanych rozwiązań chłodniczych. Towary są dostępne dla klientów, co widać po zwiększeniu sprzedaży. Produkty są eksponowane w miły dla oka sposób, a witryny są atrakcyjne dla klientów.

mówi kierownik sklepu Ida Handeland

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje