Coop Halmstad, Szwecja

Nowoczesne, dostępne i ekologiczne czynniki chłodnicze 

Firmy Viessmann i Coop zawarły w tym roku umowę na dostawę regałów chłodniczych i zamrażarek dla nowo powstałego sklepu Stora Coop Halmstad w Szwecji. Firma Viessmann dostarczyła do sklepu ok. 200 metrów regałów chłodniczych, który jako pierwszy przetestuje nowe regały wielopółkowe TectoDeck MD5. Firma Coop została ogłoszona najbardziej zrównoważoną marką spośród szwedzkich przedsiębiorstw zajmujących się handlem detalicznym. W rankingu obejmującym wszystkie przedsiębiorstwa, firma Coop otrzymała trzecie miejsce.


Jako najbardziej nowoczesny sklep w regionie, możemy zaoferować najlepszą obsługę, która w połączeniu z technologią dostarcza niezapomnianych wrażeń naszym klientom. Otrzymaliśmy pozytywne opinie zwrotne od naszych klientów w zakresie udogodnień w sklepie, co jest spójne z czynnikami, które bierzemy pod uwagę podczas wybierania regałów chłodniczych. Wydajność energetyczna i korzystanie z przyjaznych dla środowiska czynników chłodzących są dla nas także ważne i tę informację również przekazujemy naszym klientom.

mówi Pan Pihlblad, kierownik Stora Coop Halmstad.

Nasze referencje

Historie naszych klientów z sektora sprzedaży detalicznej artykułów żywnościowych dostępne są poniżej. Kliknij łącze, aby wyświetlić wszystkie referencje. Odwiedź stronę z referencjami  Zobacz wszystkie referencje