Schiller Werksverkauf Hof, Niemcy

Dla firmy E. Schiller Fleisch GmbH świeżość priorytetem numer jeden.

Firma rodzinna produkuje i przetwarza wysokiej jakości specjały mięsne z lokalnych świń z Bawarii.

Hannes Leucht wspiera swoich rodziców, którzy rozpoczęli działalność w 1989 roku, jako asystent zarządzania. Zatrudniająca ponad 240 pracowników firma E. Schiller Fleisch GmbH gwarantuje najwyższy poziom jakości i higieny przy przetwarzaniu produktów mięsnych przy pomocy najnowocześniejszych technologii.

Wszystkie produkty są dostarczane i przetwarzane „Just in Time” bez przechowywania lub pośrednich transportów, aby zapewnić maksymalną świeżość.

Sklep fabryczny powstał w wyniku nadmiernych odpadów mięsa z handlu detalicznego artykułami spożywczymi

Dzisiejszy asortyment przemysłu spożywczego obejmuje głównie standaryzowane produkty mięsne, do których nie wykorzystuje się niektórych sekcji poszczególnych produktów mięsnych. Dlatego firma E. Schiller Fleisch GmbH otworzyła sklep fabryczny, który początkowo składał się tylko z małego okienka w hali produkcyjnej.

Nowy sklep fabryczny został znacznie zmodernizowany i wyposażony w urządzenia chłodnicze i zamrażarki firmy Viessmann

Początkowe małe okno zostało teraz przekształcone w dedykowany sklep! Przy renowacji nowej siedziby firma E. Schiller Fleisch GmbH zaufała firmie Viessmann Kühlsysteme GmbH jako znanemu z wysokiej jakości partnerowi. Nowe komercyjne urządzenia chłodnicze firmy Viessmann zapewniają m.in. oszczędność energii rzędu około. 25% i zapewniają znacznie większe wykorzystanie przestrzeni, co oznacza, że ​​w urządzeniach chłodniczych jest miejsce na większą różnorodność produktów. Około 19 metrów regałów wielopółkowych Tecto MD5 zostało zainstalowanych na ścianach bocznych sklepu, dodatkowo 4 wyspy mroźnicze Tecto FI2 PI w środkowej części, gdzie eksponowane są mrożone owoce morza i produkty mięsne.

Jak widać, nie zabrakło również zmian wizualnych: nasz sklep fabryczny został zdecydowanie zmodernizowany. Był to również ważny aspekt dla naszej decyzji zakupowej.

Hannes Leucht, Asystent ds. Zarządzania w E. Schiller Fleisch GmbH

Schiller Werksverkauf

Lokalność - jeden ważny czynnik

Dzięki rekomendacji firmy wykonującej instalacje chłodnicze Behrschmidt Kälte- und Klimatechnik GmbH, która znajduje się w pobliżu Hof, Leucht zyskał fundamentalne zaufanie do firmy Viessmann Kühlsysteme GmbH jeszcze przed rozpoczęciem całej współpracy.

Wszystkie etapy tego projektu, od konsultacji i projektu po sprzedaż i montaż, przebiegały bardzo dobrze. Viessmann jest naszym lokalnym partnerem do współpracy peer-to-peer

Hannes Leucht, Asystent ds. Zarządzania w E. Schiller Fleisch GmbH

Był bardzo zadowolony ze wspólnego planowania i współpracy projektowej i cieszy się na przyszłą współpracę z firmą Viessmann.