Szpital rejonowy Neunkirchen, Austria

Wydajna technologia systemów chłodzenia dla kuchni, kafeterii i laboratorium

Nowy szpital rejonowy Neunkirchen w Austrii zapewnia nie tylko kompleksową i nowoczesną opiekę zdrowotną, ale także ustawia wysoko poprzeczkę, jeżeli chodzi o dbałość o środowisko i energooszczędność. Odzwierciedlają to również wybrane rozwiązania chłodnicze firmy Viessmann, w tym jedenaście komór chłodniczych TectoCell, trzy komory mroźne i wyposażenie jednego laboratorium. Zgodnie z wymaganiami szpitala, komory chłodnicze TectoCell Special zostały zamontowane w pomieszczeniu z pięcioma przegrodami (45 m2) i pomieszczeniu z dwoma przegrodami (20 m2).

Projekt szpitala rejonowego Neunkirchen można uznać za dobry przykład aktywnej współpracy. Dzięki działaniom podjętym wspólnie z inżynierami ds. projektowania firmy Viessmann, udało nam się opracować wydajne rozwiązania dla kuchni, kafeterii i laboratorium spełniając najwyższe standardy w bardzo krótkim czasie.

Gerald Bittermann, business owner of Bittec Kälte- und Klimatechnik.

Nasze referencje

Poniżej znajduje się lista sukcesów naszych klientów z sektora opieki zdrowotnej. Kliknij na ten link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie odniesienia