Szpital Mikkeli, Finlandia

Adaptowalne modułowe rozwiązanie do pomieszczeń czystych i obsługi sal operacyjnych

Viessmann dostarczył do centralnego szpitala Mikkeli łącznie dziesięć modułowych systemów do pomieszczeń czystych. Dzięki modułowemu rozwiązaniu konstrukcyjnemu można dostosować technologię OR podczas całego cyklu życia OR. Produkty Viessmann przekroczyły istniejące standardy jakości.

Lujatalo Oy był głównym wykonawcą projektu. Projekt obejmował przebudowę pierwszego piętra i wszystkich konstrukcji wykonanych na dwóch dobudowanych piętrach, a także w maszynowni wentylacyjnej. Ponadto w budynku U zbudowano nowe czteropiętrowe rozszerzenie.

- Lujatalo to firma, która koncentruje się na budowie mieszkań i lokali użytkowych. Specjalizujemy się w renowacjach i energooszczędnym budownictwie, mówi inżynier produkcji Matti Myllymäki.

Produkty wysokiej jakości przekroczające wymagania

Viessmann dostarczył OR łącznie dziesięć modułowych systemów do pomieszczeń czystych. Systemy obejmują ściany systemowe, zintegrowane funkcjonalne meble, okna, drzwi i system sufitowy, by wymienić tylko kilka.

- Mówimy o systemie modułowym, do którego można dodawać lub usuwać technologię przez cały cykl życia RNO, mówi Myllymäki.

- Produkty Viessmann były wysokiej jakości, a czasem nawet udało im się przekroczyć istniejące standardy jakości, chwali Myllymäki.

Dobrze współpracowała się podczas całej realizacji projektu

Myllymäki uważa, że ​​projekt z Viessmann był elastyczny i przyjemny. Komunikacja między wszystkimi stronami zaangażowanymi w projekt pozostała bez uwag. Ponadto dostawy były szybkie.

- Byłem bardzo zadowolony zarówno z pracy z Viessmann, jak i z rezultatu końcowego. Zdecydowanie poleciłbym Viessmann do podobnych projektów. Myllymäki podsumowuje, że współpraca jest łatwa, a produkty wysokiej jakości.

Nasze referencje

Poniżej znajduje się lista sukcesów naszych klientów z sektora opieki zdrowotnej. Kliknij na ten link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie odniesienia