Bank krwi Czerwonego Krzyża, Austria

Laboratoria, placówki badawcze i placówki opieki medycznej z wyposażeniem firmy Viessmann

Bank krwi prowadzony przez Czerwony Krzyż w austriackim mieście Linz jest wiodąca instytucją tego typu w Europie. Na prawie 10 000 m2 powierzchni mieszczą się laboratoria, placówki badawcze i placówki opieki medycznej. Z tego powodu wybór sprzętu używanego w budynku był bardzo ważny, szczególnie w przypadku pomieszczeń z kontrolowaną temperaturą i placówek pomocy medycznej. W placówce codziennie korzysta się z pięciu komór chłodniczych TectoCell zajmujących powierzchnię 64 m2, siedmiu komór mroźniczych o łącznej powierzchni 100 m2 i pięciu komór chłodniczych TectoCell ze zintegrowanymi, szklanymi drzwiami. Sprzęt w szczególności przydaje się do przechowywania większości materiałów wrażliwych na działanie temperatury.

Produkty firmy Viessmann oferują pełną niezawodność. Dzięki zaawansowanemu systemowi łączenia na pióro i wpust oraz krzywek mimośrodowych samocentrujących, poszczególne elementy pasują do siebie perfekcyjnie. Oszczędzamy sporo czasu podczas procesu montażu, a dodatkowo, dzięki systemowi nachodzących na siebie ścian, możemy łączyć ze sobą poszczególne elementy bez wykorzystywania dodatkowych łączników. Oznacza to, że komory firmy Viessmann gwarantują najwyższe możliwe standardy higieniczne.

Herbert Leitner, refrigeration system specialist from Austria.

Nasze referencje

Poniżej znajduje się lista sukcesów naszych klientów z sektora opieki zdrowotnej. Kliknij na ten link, aby zobaczyć wszystkie referencje. Zobacz wszystkie odniesienia