Odpowiedzialność środowiskowa i społeczna w Viessmann Refrigeration Solutions

Jesteśmy firmą rodzinną. Tam są nasze korzenie, stąd pochodzimy. Dlatego bierzemy na siebie odpowiedzialność za troskę o członków naszej rodziny, partnerów, klientów, ludzi korzystających z naszych produktów i planetę, którą wszyscy dzielimy jako dom. Jako część naszej globalnej rodziny Viessmann, wszyscy pracujemy nad realizacją celu naszej firmy:

Współtworzyć przestrzeń życiową dla przyszłych pokoleń

Jako producent rozwiązań chłodniczych współtworzymy bezpieczne środowiska dla towarów wrażliwych, takich jak żywność i lekarstwa, oraz umożliwiamy operacje, które pomagają zapewnić ludziom dobre samopoczucie. Dzięki naszemu pełnemu wsparciu przez cały cykl życia przyczyniamy się do zrównoważonej przyszłości i ochrony naszej planety jako jednej rodziny Viessmann.

Lub przeczytaj więcej o zrównoważonym rozwoju Grupy Viessmann tutaj.

Więcej szczegółów w naszej broszurze dotyczącej zrównoważonego rozwojuVRS Sustainability EN

Nasze cele klimatyczne

Jako Viessmann Group stawiamy sobie naukowe cele klimatyczne. W tym celu wykorzystaliśmy dwa globalnie uznawane standardy rachunkowości – Greenhouse Gas Protocol i Science Based Targets – aby zapewnić zgodność naszego procesu z naukami o klimacie. W rezultacie ustaliliśmy, że ślad węglowy rozwiązań chłodniczych wynosi obecnie 257,6 kt CO2e.

Jak ogłosiliśmy w naszym pierwszym Raporcie Klimatycznym Viessmann, naszym celem jest obecnie zmniejszenie naszych własnych emisji o co najmniej 48% w wartościach bezwzględnych, a naszych pośrednich emisji w górę i w dół o co najmniej 55% (zarówno do 2030 r., jak i w porównaniu z 2019 r.).

VRS Sustainable Footprint

Zapraszamy do bliższego poznania tego, co robimy w Viessmann Refrigeration Solutions, aby sprostać naszym celom i iść w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Dowiedz się więcej

Nasze fabryki

Dowiedz się więcej o

Zarządzanie jakością

Dowiedz się, skąd pozyskujemy

Zarządzanie dostawcami

Przeczytaj więcej o

Nasze rozwiązania

Jak efektywnie projektować procesy produkcyjne

Zarządzanie zmianami

Przeczytaj więcej o

Społeczna odpowiedzialność