Grupa Viessmann

W firmie Viessmann dbamy o naszą planetę, opracowując zrównoważone rozwiązania energetyczne dla systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych - wszystko dla dobra planety i przyszłych pokoleń. Jesteśmy firmą rodzinną i od 100 lat jesteśmy pionierami w dziedzinie ochrony środowiska i wyznacznikami trendów technologicznych. Entuzjazm dla nowych technologii i ducha przedsiębiorczości są częścią naszego DNA.

Mimo, że nasze plany są długoterminowe, wciąż jesteśmy w stanie szybko i elastycznie dostosować się do zmieniających się okoliczności. Niezbędnymi elementami naszej kultury biznesowej są wartości takie jak - Razem, Odpowiedzialni i Innowacyjni. To one oraz nasza innowacyjność wprowadzą firmę w czwartą generację zarządzania.

Fakty:

  • Grupa Viessmann jest jednym z wiodących producentów systemów grzewczych, przemysłowych i chłodniczych. 
  • To rodzinne przedsiębiorstwo zostało założone w 1917 roku, ma 12 000 pracowników, a obroty grupy wynoszą 2,25 miliarda euro.
  • Z 23 firmami produkcyjnymi w 12 krajach, filiami i przedstawicielami w 74 krajach i 120 biurach sprzedaży na całym świecie, firma Viessmann jest przedsiębiorstwem o międzynarodowym zasięgu.

Czytaj więcej na stronie głównej Viessmann Group.


Wartości Viessmann

Together

Entrepreneurial

Responsible