Zautomatyzowana technologia

Zautomatyzowana technologia

Express Store - zautomatyzowane operacje sklepowe

Zautomatyzowane sklepy zasilane przez AI, kamery i technologię czujników pomagają sprzedawcom żywności w bardziej efektywnym prowadzeniu sklepów, oszczędzaniu powierzchni na wartościowej sprzedaży spożywczej i uczą optymalizować operacje sklepowe i asortyment przy wsparciu rzeczywistych danych. Digitalizacja odegra ważną rolę w przyszłości handlu detalicznego artykułami spożywczymi, a na targach EuroShop 2023 Viessmann Refrigeration Solutions wraz z firmą Pixevia prezentują przykład sklepu typu convenience ze zintegrowaną technologią "walk-in, walk-out" w połączeniu z rozwiązaniami chłodniczymi firmy Viessmann.

Zautomatyzowany sklep Express Store prezentuje:

  • Autonomiczna technologia dla najlepszego doświadczenia klienta
  • Innowacyjny, pozbawiony tarć proces zameldowania i wymeldowania
  • Wykorzystanie inteligentnych technologii do nauki + codzienne korzystanie z analiz i danych
  • Technologia zintegrowana z szafami chłodniczymi firmy Viessmann
  • Sklep convenience z obsługą AI

Nano Fulfillment Center - zintegrowany magazyn automatyczny w obrębie sklepów spożywczych

Automatyzacja odgrywa ważną rolę w przyszłości handlu detalicznego żywnością, a Viessmann Refrigeration Solutions prezentuje Nano Fulfillment Center (NFC) opracowany wspólnie z Noyes Technologies, pierwszym dostawcą zautomatyzowanego i wysoce elastycznego systemu nano-magazynu. NFC zapewnia w pełni zautomatyzowane, kompaktowe i modułowe rozwiązania magazynowe, które można łatwo zintegrować z istniejącymi sklepami spożywczymi, węzłami logistycznymi lub lokalizacjami zewnętrznymi.

Nano Fulfillment Center zapewnia:

  • Kompaktowe i modułowe rozwiązania magazynowe, które można zintegrować wewnątrz istniejących sklepów detalicznych z artykułami spożywczymi lub w lokalizacjach zewnętrznych - w ramach niewielkiej powierzchni.
  • Przechowywanie różnych produktów o zróżnicowanych wymaganiach temperaturowych w ograniczonej przestrzeni, elastycznie poprawiając efektywność logistyki operacyjnej
  • Szybki i wydajny proces kompletacji zamówień dzięki wykorzystaniu robotyki i danych opartych na AI
  • Wysoce elastyczny i skalowalny magazyn pozwalający na zaspokojenie rosnącego zapotrzebowania na dostawy detaliczne żywności online przy rozsądnej inwestycji

To właśnie Viessmann Chłodnictwo. Ponieważ dbamy o życie.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w lutym tego roku w Düsseldorfie!