Viessmann Refrigeration Solutions prezentuje nowe rozwiązania dla handlu spożywczego na targach EuroShop 2023 - efektywność energetyczna w centrum uwagi

Refrigeration Solutions - We care for life 
W Viessmann Refrigeration Solutions współtworzymy bezpieczne środowisko dla wrażliwych towarów, takich jak żywność i leki, oraz umożliwiamy działania, które pomagają zapewnić dobrobyt ludziom. Dzięki wsparciu w pełnym cyklu życia przyczyniamy się do zrównoważonej przyszłości i ochrony naszej planety jako jedna rodzina Viessmann.

Frank Winters, dyrektor generalny Viessmann Refrigeration Solutions

ESyCool green to kompleksowe rozwiązanie energetyczne dla sklepów wolnych od paliw kopalnych

ESyCool green doskonale wspiera wysiłki sprzedawców żywności w zakresie zrównoważonego rozwoju, umożliwiając osiągnięcie zerowego zużycia energii w sklepach spożywczych. Wielokrotnie nagradzany ESyCool green jest kompleksowym rozwiązaniem energetycznym firmy Viessmann dla handlu detalicznego artykułami spożywczymi. Oferuje ono do 20% oszczędności energii w porównaniu do tradycyjnych systemów, a także większą niezawodność i integrację, łącząc ogrzewanie i chłodzenie sklepu, chłodzenie i zarządzanie energią.


Nowa wyspa mroźnicza Tecto IS7 osiąga lepsze wyniki w zakresie efektywności energetycznej

Nowa wyspa mroźnicza Tecto IS7 firmy Viessmann umożliwia sprzedawcom żywności prezentację dużej ilości towarów w atrakcyjnej witrynie przy jednoczesnej oszczędności energii i obniżeniu emisji CO2 w sklepach. Dodatkowo wysoki stopień prefabrykacji przyspiesza czas montażu w sklepach.


Nowa linia produktów Tecto SV8 PI stworzona na potrzebny różnych rodzajów promocji

Tecto SV8 PI to nowa linia produktów zasilana przyjaznym dla środowiska naturalnym czynnikiem chłodniczym R290 (propan). Jest ona szczególnie ukierunkowana na promocje w strefie kasowej, a jej szeroka oferta regałów chłodniczych i suchych zapewnia nieograniczone możliwości wyposażenia sklepów.


Komory chłodnicze i mroźnicze firmy Viessmann przynoszą 18% więcej oszczędności energii

Energooszczędne komory chłodnicze i mroźnicze TectoCell firmy Viessmann z nowymi, przyjaznymi dla środowiska agregatami chłodniczymi to wybór, który zapewnia oszczędność energii. W niezależnej analizie rynku przeprowadzonej przez TÜV Süd komory chłodnicze Viessmann przewyższają średnie rynkowe komory chłodnicze o 18% lepszą efektywnością energetyczną. Wysoka jakość izolacji w okresie użytkowania komory chłodniczej wynoszącym do 20 lat obniża koszty cyklu życia i pomaga sprzedawcom żywności oszczędzać energię i obniżać emisję dwutlenku węgla.