Dążenie do bycia inteligentniejszym i bardziej cyfrowym

smart_and_digital_jEuroShop_23

Detaliści spożywczy są obecnie w trakcie rewolucyjnych zmian, które są skomplikowane, ale konieczne, jeśli chcą zachować znaczenie. W przyszłości ci detaliści, którzy pozostaną, będą w pełni korzystać z szeregu płynnie zintegrowanych rozwiązań cyfrowych we wszystkich swoich placówkach.


Technologia będzie oferować klientom bardziej interesujące, odpowiednie i spersonalizowane doświadczenia w sklepie, co będzie częściowo zasługą partnerstwa cyfrowego, które odegra kluczową rolę w usprawnieniu procesów w sklepach detalicznych, umożliwiając im znacznie szybsze wdrażanie technologii cyfrowych.


W związku z tym, że przyszłość handlu detalicznego żywnością będzie coraz bardziej inteligentna i cyfrowa, firma Viessmann Refrigeration jest przygotowana wraz z naszymi klientami i nie może się doczekać, aby zaprezentować te rozwiązania na targach EuroShop 2023. Pokażemy, jak wspólnie z naszymi klientami przyglądamy się i rozważamy szybsze i bardziej zautomatyzowane innowacje w zakresie dostaw, ewolucję rozwiązań typu kliknij i odbierz", nano-fulfilment, poprawę doświadczeń zakupowych dzięki analityce, integrację inteligentnych technologii i wiele innych.


Viessmann Refrigeration Solutions zaprezentuje na EuroShop nasze inteligentne i cyfrowe rozwiązania, w tym:

  • Rozważenie ewolucji click-and-collect jako części sklepu detalicznego
  • Poprawa wydajności dzięki szybszym i bardziej zautomatyzowanym rozwiązaniom w zakresie dostaw
  • Zapewnienie szybszej dostępności żywności dla klientów dzięki nanospełnianiu
  • Innowacja procesu zameldowania i wymeldowania, aby był bardziej bezproblemowy.
  • Wykorzystanie inteligentnych technologii do nauki + codzienne wykorzystanie analityki i danych

To właśnie Viessmann Refrigeration Solutions. Ponieważ dbamy o życie.

Mamy nadzieję, że zobaczymy się w lutym w Düsseldorfie!