Pawilon 3, stoisko 103
Centrum Wystawowe, Nuremberg
16-10-2018 – 18-10-2018

Codziennie w godz. 9:00 – 18:00

Chillventa 2018, Nürnberg, Niemcy

Chillventa to jedno z najważniejszych wydarzeń na świecie w dziedzinie chłodnictwa, klimatyzacji i pomp ciepła z 981 wystawcami i ponad 30 000 odwiedzających, z których 63% pochodzi z Unii Europejskiej (2016).

Energooszczędność i zrównoważony rozwój pozostają siłą napędową dla opracowywania nowych produktów i systemów dla chłodnictwa komerycjnego.

Najważniejsza światowa wystawa Chillventa to obowiązkowy punkt dla wszystkich, którzy chcą nadążyć za najnowszymi trendami.

Bądź na bieżąco z naszymi aktualizacjami i zarezerwuj dla Targów Chillventa!

Viessmann z dumą prezentuje tegoroczną koncepcję:

#wecareforcold

Chillventa_Event-header_1920x1005.png

Obiecujemy wyjątkową obsługę klienta, zrównoważony rozwój i jakość we wszystkich naszych działaniach, co będziemy chcieli. Państwu zaprezenować podczas tych Targów.

Zaplanowaliśmy dla Państwa wyjątkowe atrakcje.

Spotkania:
16.10.2018 3 po południu

Mistrz olimpijski Felix Loch

Felix Loch
Prelegent:
17.10.2018 o godzinie 11 i 15

"Inteligentne rozwiązania dla zrównoważonego handlu detalicznego artykułami spożywczymi" - Benedikt Gerber

download.jpg

Chillventa to doskonała okazja do zaprezentowania naszych produktów. W tym roku mówimy o kompleksowym rozwiązaniu do zarządzania energią, jakim jest nagradzane, ekologiczne zrównoważone rozwiązanie energetyczne ESyCool, przeznaczone dla handlu detalicznego produktami spożywczymi.

ESyCool green

Inne nasze rozwiązania:

TectoDeck MD5

Nowy wydajny pod względem zajmowanej przestrzeni regał, łączący wydajność i energooszczędność, zapewniający lepszą obsługę klientów
Czytaj dalej

TectoCell Standard Plus 100

Komory chłodnicze oferują pełną elastyczność w konfiguracji i wzornictwie. Spełniają najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa dla żywności.
Czytaj dalej

TectoPromo FL2 Aida

Linia witryn chłodniczych z własnym agregatem dla atrakcyjnej, spersonalizowanej ekspozycji produktów. Prosta i przyjazna w obsłudze zarówno dla personelu sklepu jak i klientów
Czytaj dalej

Dowiedz się więcej w hali 9, stoisko 9-103.