Róże są czerwone, fiołki są niebieskie - Viessmann chłodzi kwiaty dla ciebie!

19-06-2018

Prowadzenie kwiaciarni oznacza dostarczanie świeżych produktów i spersonalizowanych usług w najbardziej emocjonujących momentach w życiu klientów - małżeństwa, ukończenia szkoły, urodziny, promocje, rocznice, a nawet pogrzeby. Jak powstrzymać więdnięcie kwiatów w takiej sytuacji? Jednym ze sposobów jest wyjście poza bezpośrednie potrzeby - znalezienie godnego zaufania partnera, który zaoferuje rozwiązania chłodnicze.

Solutions for flowershops

Chłodzenie jest kluczem

Potrzebne są komercyjne rozwiązania chłodnicze, aby pomóc sprzedawcom zachować duże ilości kwiatów ciętych w świeżości. Chłodzenie minimalizuje więdnięcie kwiatów przez zmniejszenie częstości oddychania, utratę wody, produkcję etylenu, wrażliwość na etylen i rozwój drobnoustrojów.

W rzeczywistości inwestowanie w wysokiej jakości chłodnie i szafy chłodnicze może potencjalnie zwiększyć sprzedaż przy jednoczesnym zmniejszeniu ilości odpadów. To dlatego, że przechowywanie kwiatów w optymalnej temperaturze zapewni wilgotność i świeżość płatków przez okres od 1 do 3 tygodni, w zależności od gatunku.

Właściwy typ urządzenia chłodniczego pozwala sporo zaoszczędzić na zużyciu energii. Nowoczesna lodówka zużywa znacznie mniej energii elektrycznej i wykorzystuje naturalne czynniki chłodnicze przyjazne dla środowiska.

Jako jeden z wiodących europejskich producentów systemów chłodniczych, chłodni i szaf chłodniczych, Viessmann wierzy w efektywność energetyczną, zrównoważony rozwój, a także w łatwość użytkowania. W rzeczywistości wymieniliśmy kilka wskazówek, jak wybrać najlepsze chłodnie do małych i średnich firm kwiatowych.

Czego szukać w rozwiązaniach chłodniczych

1. Stabilna temperatura
Kwiaty dłużej zachowują świeżość w niskiej temperaturze (2-4 Celsjusza). W rzeczywistości, w zależności od gatunku, mogą one przetrwać nawet do 3 tygodni, jeśli zostaną odpowiednio schłodzone. Aby uzyskać najlepsze wyniki, szafa chłodząca powinna zapewniać równomierne chłodzenie w całym urządzeniu, a także efektywnie cyrkulować powietrze.

2. Technologia oszczędzania energii
To naturalne, że firma i jej zasoby powiększają się. Wzrost będzie wymagał wydajności i modułowości, a energooszczędny regał chłodniczy na kwiaty lub chłodnia jest tego doskonałym przykładem. Wysokiej jakości urządzenie chłodzące będzie dobrze służyć firmie w perspektywie długoterminowej: dokładnie 8-12 lat. Tak, to inwestycja, ale ta, która zwróci się w stosunkowo krótkim czasie.

3. Duże powierzchnia ekspozycyjna
Gdy klienci wchodzą, pożądaną reakcją dla wielu właścicieli firm jest„ wow ”klienta: klient musi wiedzieć, że można im podawać najświeższe kwiaty i najpiękniejsze bukiety. Dlatego duża i nowoczesna ekspozycja są najlepsze. Nie tylko chronią twoje produkty, ale także pięknie prezentują kwiaty.

4. Łatwość czyszczenia
Czysta i dobrze utrzymana kwiaciarnia może mieć ogromny wpływ na zadowolenie klienta i postrzeganie jakości. Jednak jak pokazuje życie nie zawsze jest tak różowo, zwłaszcza, że ​​cięte kwiaty łatwo wytwarzają śmieci, a wilgotne środowisko może gromadzić brud i bakterie. Wybierając rozwiązanie chłodnicze, warto zwrócić szczególną uwagę na to, jak urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o higienie i łatwości czyszczenia. To w dużej mierze wpłynie na wizerunek sklepu i czas pracy personelu w dłuższej perspektywie.

Floristry 1200 x400

Reasumując

Klienci wiedzą, że to małe rzeczy robią największą różnicę - od bukietu przygotowanego na odpowiednią okazję po niezauważalne, ale znaczące mechanizmy, które utrzymują w sprawności urządzenia chłodnicze. Wyczuwają dbałość o każdy bukiet, a także dbałość o każdy aspekt działalności. Zmieńmy to uczucie w zaletę!

Zainteresowany rozwiązaniami chłodniczymi?