Raport o najnowszych trendach w kategoriach produktów chłodzonych i mrożonych

04-05-2020

Najlepsze w swojej klasie wykonanie i zaangażowanie kupujących

Viessmann refrigeration blog post - Chilled and frozen food categories

Jak detaliści i producenci komunikują się z klientem, aby przyciągnąć jego uwagę? Współpracowaliśmy z IGD * raportem z przykładami najbardziej innowacyjnych urządzeń i konstrukcji w sekcjach w produktóchłodzonych i mrożonych. Oprócz tego przyjrzeliśmy się sekcji sklepu z perspektywy marketingowej i przedstawiliśmy najlepsze w swojej klasie przykłady, w jaki sposób detaliści i producenci komunikują się z klientem w celu przyciągnięcia jego uwagi.

Ten raport jest podzielony na dwa obszary: pierwsza część przedstawia urządzenia na całym świecie, które pokazują najnowsze podejście do prezentacji kategorii produktów chłodzonych i mrożonych, druga część koncentruje się na wyborze najnowszych taktyk marketingowych i promocyjnych sprzedawców detalicznych i producentów.

Czy chciałbyś przeczytać cały raport? Możesz pobrać go z linku poniżej.

Chciałbym pobrać raport o najnowszych trendach w kategoriach produktów chłodzonych i mrożonych

* IGD jest organizacją charytatywną zajmującą się badaniami i szkoleniami, która znajduje się w sercu przemysłu spożywczego i spożywczego. IGD ma ponad 100-letnie doświadczenie we współpracy z wiodącymi producentami i sprzedawcami detalicznymi artykułów spożywczych, działając w biurach w Azji, Europie i Ameryce Północnej. Dowiedz się więcej o IGD tutaj.