Prace instalacyjne to ciągły wyścig z czasem

19-10-2020
Viessmann installation team

Twój czas ma wartość, ale w przeciwieństwie do pieniędzy, czas nie podlega zwrotowi. Podczas prac instalacyjnych zegar jest skierowany przeciwko instalatorowi. Prace instalacyjne nieuchronnie oznaczają bezproduktywne przestoje dla firm naszych klientów. Chcemy skrócić czas przestojów klienta do absolutnego minimum. Cele naszych klientów są naszymi celami.

Jako ludzie jesteśmy mistrzami w wielozadaniowości, aby skrócić czas. Wielozadaniowość jest często uważana za ostateczną oznakę produktywności. Jednak ciągłe przechodzenie między zadaniami przynosi efekt przeciwny do zamierzonego i jest bardziej prawdopodobne, że popełnimy ludzkie błędy.

Aby znacznie usprawnić proces instalacji i zmniejszyć częstotliwość błędów ludzkich, firma Viessmann Refrigeration stworzyła PipeMOST.

W typowym sklepie detalicznym często znajduje się wiele metrów rur. Tradycyjnie partnerzy montażowi wykonują połączenia rurowe na terenie obiektu podczas instalacji, a pomiar, planowanie, cięcie, gięcie, umieszczanie i lutowanie rur zajmuje dużo czasu.

Innowacyjny system PipeMOST firmy Viessmann Refrigeration stanowi odpowiedź na wyzwanie dzięki zainstalowanym fabrycznie elementom standardowym. Wszystko, co należy zrobić w siedzibie klienta, to podłączyć rury w linii szafy. Im więcej czasu zaoszczędzimy, tym wydajniej i efektywnej spełnimy oczekiwania klientów.

Usprawniona instalacja oferowana przez PipeMOST skraca czas, jaki klient potrzebuje na zamknięcie projektu. Im dłużej lokal jest zamknięty, tym bardziej wpływa to na biznes klienta. Jak najszybsze ponowne otwarcie sklepu dla klientów kontrahenta jest jednym z kluczowych celów prac instalacyjnych.

Viessmann Refrigeration PipeMOST ułatwia prace instalacyjne, znacznie skraca czas trwania całego procesu i zapewnia wysoką jakość operacji przez cały okres eksploatacji urządzeń. PipeMOST oszczędza ponad dwie godziny czasu instalacji na każdej linii 8 urządzeń.

Obejrzyj wideo

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży i porozmawiajmy!