Wgląd w biznes chłodniczy

Zabezpieczenie chłodnictwa na przyszłość w „naturalny” sposób

29-05-2020

Coraz większy nacisk, aby osiągnąć cele w zakresie redukcji emisji gazów cieplarnianych, globalny sektor detaliczny coraz częściej przestawia się na naturalne systemy chłodnicze, aby przyczynić się do ochrony środowiska i swoich kieszeni.

Czytaj dalej

Raport o najnowszych trendach w kategoriach produktów chłodzonych i mrożonych

04-05-2020

Jak detaliści i producenci komunikują się z klientem, aby przyciągnąć jego uwagę?

Czytaj dalej

Wyczyść mnie przed wyjściem ̶ Praktyki higieniczne dla profesjonalistów

15-11-2019

Pracownicy kuchni przemysłowych wiedzą, jak ważna dla ich funkcjonowania jest higiena i czystość, która obejmuje także systemy chłodnicze. W rzeczywistości higiena i czystość mają kluczowe znaczenie dla zdrowego, nowoczesnego życia. Odgrywają one fundamentalną rolę w komercyjnym chłodzeniu każdego profesjonalnego środowiska, niezależnie od tego, czy jest to kuchnia dla smakoszy, urządzenie dla kwiaciarni czy chłodnia.

Czytaj dalej

Badanie dotyczące fuzji w detalicznej branży spożywczej i gastronomicznej

20-06-2019

Na całym świecie wzrasta ilość fuzji w branży sprzedaży detalicznej żywności / gastronomicznej. Coraz więcej detalistów zastanawia się, w jaki sposób mogą wykorzystać możliwości wzrostu nie związane z główną działalnością. I choć wiele rynków produktów nieżywnościowych stwarza obecnie własne wyzwania, branża żywnościowa notuje wzrost na wielu rynkach.

Czytaj dalej

Ocena zapotrzebowania na komory chłodnicze - wybór odpowiedniego rozwiązania

03-03-2019

Każda decyzja, którą podejmujemy, wiąże się z wieloma czynnikami, jakie należy rozważyć w celu wyboru praktycznego rozwiązania. Rozważania dotyczące wyboru komór chłodniczych powinny zaczynać się od środowiska oraz ich lokalizacji - mówi Jim Whelan, Dyrektor ds. Międzynarodowych jednostek biznesowych w firmie Viessmann Systemy Chłodnicze.

Czytaj dalej

Róże są czerwone, fiołki są niebieskie - Viessmann chłodzi kwiaty dla ciebie!

19-06-2018

Prowadzenie kwiaciarni oznacza dostarczanie świeżych produktów i spersonalizowanych usług w najbardziej emocjonujących momentach w życiu klientów - małżeństwa, ukończenia szkoły, urodziny, promocje, rocznice, a nawet pogrzeby. Jak powstrzymać więdnięcie kwiatów w takiej sytuacji?

Czytaj dalej