Firma Coop zlokalizowana w szwedzkim mieście Halmstad jako pierwsza rozpoczęła korzystanie z najnowszej technologii regałów wielopółkowych

Coop_Halmstad_Sweden_TectoDeck_MD5

Firmy Viessmann i Coop zawarły w tym roku umowę na dostawę regałów chłodniczych i zamrażarek dla nowo powstałego sklepu Stora Coop Halmstad w Szwecji. Firma Viessmann dostarczyła do sklepu ok. 200 metrów regałów chłodniczych, który jako pierwszy przetestuje nowe regały wielopółkowe TectoDeck MD5. Kierownik sklepu Stora Coop Halmstad Fredrik Pihlblad chciał dostarczyć najlepszemu sklepowi w Halmstad pełną ofertę najtańszych produktów organicznych.

Nowoczesne, dostępne i ekologiczne czynniki chłodnicze R744

„Jako najbardziej nowoczesny sklep w regionie, możemy zaoferować najlepszą obsługę, która w połączeniu z technologią dostarcza niezapomnianych wrażeń naszym klientom. Otrzymaliśmy pozytywne opinie zwrotne od naszych klientów w zakresie udogodnień w sklepie, co jest spójne z czynnikami, które bierzemy pod uwagę podczas wybierania regałów chłodniczych. Wydajność energetyczna i korzystanie z przyjaznych dla środowiska czynników chłodzących (R744) są dla nas także ważne i tę informację również przekazujemy naszym klientom” – mówi Pihlblad, który pracuje w tej branży od 1993 roku.

Firma Coop została ogłoszona najbardziej zrównoważoną marką spośród szwedzkich przedsiębiorstw zajmujących się handlem detalicznym. W rankingu obejmującym wszystkie przedsiębiorstwa, firma Coop otrzymała trzecie miejsce. „Zrównoważony rozwój” – mówi Pihlblad – „jest kluczowym czynnikiem w codziennych procesach sklepu Stora Coop Halmstad, które obejmują przyjazne dla środowiska zużycie energii, odpowiednie wyświetlacze, oświetlenie i gospodarkę odpadami”. Zrównoważony rozwój jest widoczny we wszystkich działaniach sklepu. Nowy sklep – jeden z pięciu największych w tym regionie o szerokim profilu klientów – przewiduje swój dalszy wzrost.

„Widoczność produktu, wraz z dostępnością dla klienta stanowią przepis na sukces. Witryny firmy Viessmann są umieszczane w strategicznych dla ekspozycji miejscach. Wszystkie regały posiadają drzwi, co jest doceniane przez klientów i personel, a także ma pozytywny wpływ na środowisko” – dodaje Pihlblad.

Dzięki doskonałej lokalizacji, sklep Stora Coop Halmstad jest ważną częścią codziennego życia klientów. Sklep ma nadzieję zapewnić najlepszą obsługę klienta w jasnym, nowoczesnym i wystroju.

Krótko na temat nowego produktu TectoDeck MD5

Wbudowane drzwi zapewniające maksymalną widoczność produktu

  • 6-półkowy regał o dużej powierzchni ekspozycyjnej
  • Konstrukcja parownika w dolnej części regału zajmująca niewiele miejsca i zapobiegająca jego oblodzeniu
  • Oświetlenie LED półek i oświetlenie górne zapewniają dobrą widoczność produktu
  • Bezramowe, izolowane drzwi wpływają na oszczędzanie energii
  • Optymalny wygląd zapewnia oszczędność zajmowanej powierzchni sklepowej
  • Szybki i łatwy montaż zmniejsza koszty i oszczędza czas
  • Gładkie powierzchnie i demontowane elementy ułatwiają czyszczenie