Dziękujemy za odwiedziny podczas targów Sirha 2018 w Budapeszcie.

Sirha Logo 2018
Viessmann refrigeration systems at Sirha in March 2018

Firma Viessmann Kühlsysteme GmbH zaprezentowała się po raz pierwszy podczas targów w Budapeszcie, które odbywały się w dniach od 7 do 9 lutego 2018 roku. Sirha to międzynarodowe targi zaopatrzenia hotelowego i restauracyjnego, cateringu i artykułów żywnościowych.

Na stoisku o powierzchni 28 m² firma Viessmann zaprezentowała energooszczędne, zrównoważone i higieniczne rozwiązania chłodnicze dla branży HoReCa wraz z wieloletnim partnerem handlowym TIBA Kft. z Györ, który specjalizuje się w technologii medycznej i sprzęcie laboratoryjnym.

Podczas targów prezentowano komorę chłodniczą TectoCell Classic Edition, w skład której wchodzi jednostka chłodnicza i system regałów. Wygląd serii regałów z agregatem TectoPromo FL2 na pewno przekonał do siebie odwiedzających stoisko.

Klienci z branży gastronomicznej, hotelarskiej, przetwórstwa mięsnego i rybnego, piekarni, cukierniczej i ciastkarskiej, gastronomicznej i kateringowej przyjechali do Budapesztu, aby wziąć udział w targach Sirha 2018 i przyczynić się do sukcesu firmy Viessmann!

Celem udziału w imprezie było dalsze zwiększenie międzynarodowej renomy oferty produktowej firmy Viessmann w segmencie chłodniczym oraz umocnienie pozycji na rynku HoReCa na Węgrzech.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim zainteresowanym, także w imieniu naszego partnera TIBA Kft., za interesujące i konstruktywne rozmowy przy naszym stoisku. Mamy nadzieję na owocną współpracę.

Viessman refrigeration systems stand at Sirha in Budapest